EN|RU|UK
 Суспільство
  7759  98
Матеріали за темою:

 Полтавській судді-викривачці заблокували участь у конкурсі до Антикорупційного суду, - фундація DEJURE

Громадська організація юристів Фундація DEJURE заявляє про те, що принциповій судді з Полтави Ларисі Гольник не зняли догану і вона не може брати участь у конкурсі до складу Антикорупційного суду.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці

У повідомленні зазначається: "Наприкінці травня Вища рада правосуддя оголосила догану Ларисі Гольник за її повідомлення, де вона різко відреагувала на збори суддів її суду.

Тоді її колеги проігнорували рішення Ради суддів України, яка звернула їх увагу на "неприпустимість обрання на посади голів судів осіб з низькими моральними, діловими і професійними якостями" і вирішили, що чинний голова суду Олександр Струков гідний залишатися на цій посаді.

Вона не промовчала тоді та продовжує і зараз активно засуджувати корупцію, відчуття безкарності та корумпованість системи.

Лариса Гольник оскаржила рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності до пленарного складу ВРП, яка сьогодні вирішила залишити його без змін.

Найобурливіше те, що наявність догани забороняє судді брати участь у конкурсі до нових судів, зокрема, Вищого антикорсуду, де люди з такими моральними якостями були б вельми потрібні".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079751
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору