EN|RU|UK
 Політика України
  699  1

 Передавання справ із ГПУ до Держбюро розслідувань не буде. ДБР розслідуватиме лише ті справи, які відкриє самостійно, - Труба

Державне бюро розслідувань (ДБР) не завершуватиме розслідування справ, розпочатих Генеральною прокуратурою, кримінальні провадження в Бюро будуть розпочаті з "чистого аркуша".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна повідомив директор ДБР Роман Труба.

Він пояснив, що розслідувати справи будуть ті слідчі, які цим і займалися спочатку.

"Законодавець визначив час, протягом якого слідчі прокуратури мають можливість завершити досудове розслідування, - це два роки. Насправді за цей період можна завершити розслідування будь-якої за складністю, багатоепізодної кримінальної справи", - наголосив директор Бюро.

На думку Труби, завершувати справи інших слідчих було б неправильним, тому що основна категорія справ у Генпрокуратурі так чи інакше стосується подій на Майдані у 2014 році.

"Передати їх новим слідчим ДБР означало би поставити їх на тривалу паузу, адже новим слідчим необхідно багато часу для вивчення томів матеріалів", - пояснив він.

Відповідаючи на запитання про те, чи означає це, що ДБР розслідуватиме тільки справи, які саме відкриватиме, директор Бюро сказав: "Так, і вважаю, що це правильно".

"Ми не зможемо розпочати роботу, якщо нас завалять такою кількістю справ. Кожен слідчий, який починав провадження, проводив слідство, має відповідати за якість і результат розслідування", - пояснив Труба.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079611
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору