EN|RU|UK
 За кордоном
  9865  140

 "Коли в тебе немає свого і тобі хтось постачає, він будь-якої миті тебе може взяти за горло", - Лукашенко заявив, що Білорусь має перестати залежати від ринку РФ

Білорусь має перестати залежати від російського ринку і диверсифікувати свій аграрний експорт.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це 1 серпня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив на зернових полях мінської птахофабрики, повідомила його прес-служба.

На думку Лукашенка, не дарма з'явився термін "продовольча безпека".

"Коли у тебе немає свого і тобі хтось постачає, він будь-якої миті тебе може взяти за горло. І все - ні незалежності, ні суверенітету, - зауважив він. - Хто не нюхав цього хліба, той ніколи не зрозуміє, що треба мати своє. Все треба мати своє, на що ми здатні. Це піднімає націю, людей, дає можливість їм заробляти".

З іншого боку, додав президент Білорусі, стоїть питання: чи треба сьогодні Білорусі виробляти значно більше сільгосппродукції, ніж зараз. "Ми не будемо форсувати це, тому що продати важко. Ви бачите, як ми пробиваємося на китайський ринок, диверсифікуємо продажу продовольства по всьому світу, щоб не залежати від одного російського ринку. Ми йдемо в усі точки для того, щоб продати те, що ми сьогодні виробляємо з надлишком", - констатував білоруський лідер.

Однак у перспективі, впевнений Лукашенко, продовольство буде затребуване у світі подвійно.

"Африка піднімається, той же Китай буде споживати чимало. Як тільки побачимо, що треба більше, ми збільшимо", - сказав Олександр Лукашенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079601
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору