EN|RU|UK
 Політика України
  9345  355
Матеріали за темою:

 "За Гриценка із задоволенням проголосують всі юлененависники", - нардеп фракції "Батьківщина" Ігор Луценко

Анатолію Гриценку, можливо, вдасться переконати частину "синьо-блакитного" електорату в тому, що він для них - не такий поганий варіант.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів народний депутат Ігор Луценко (фракція "Батьківщина").

Луценко прокоментував нещодавню заяву Анатолія Гриценка в інтерв'ю "ЦН" про те, що штаб Юлії Тимошенко нібито намагається дискредитувати його ім'я.

"Вочевидь, його ігнорували, подавали як недостатньо значуще явище. Про якісь цілеспрямовані дії щодо "мочіння" Гриценка з боку штабу Юлії Володимирівни мені не відомо. Але можу сказати, що на мене виходять люди, що пропонують варіанти "чорного піару" проти Гриценка. Я, чесно кажучи, навіть не вважаю для себе за потрібне обговорювати зі штабом варіанти чорного піару з іншого боку (не від "Батьківщини", звичайно) щодо Гриценка. Тому що впевнений, що їх це не цікавить", - сказав Луценко, уточнивши , що чорний піар стосується теми діяльності Гриценка на посаді міністра оборони.

"Звичайно, я думаю, що Гриценко багатьом не подобається. Але що стосується "Батьківщини", я думаю, що особливо чорним піаром щодо Гриценка ніхто займатися не буде. Може, ще й тому, що в Гриценка вже є антирейтинг, і в якись момент він почне працювати сам по собі", - вважає політик.

При цьому він упевнений, що за "Гриценка із задоволенням проголосують всі юлененависники".

"Крім цього, мені здається, що Гриценко в якомусь сенсі - більш центристський політик, ніж Юлія Володимирівна. І можливо навіть, що йому вдасться переконати якусь частину синьо-блакитного електорату в тому, що він для них - не такий поганий варіант. І що, хоч вони обидва - і "помаранчеві" політики, Гриценко може виявитися більш чуйним до їхньої думки", - зазначив нардеп.

Повний текст інтерв'ю з народним депутатом Ігорем Луценком читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079528
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору