EN|RU|UK
 Політика України
  1103  22
Матеріали за темою:

 Сенат США підтримав виділення $250 млн на допомогу Україні у сфері безпеки, - посольство

Сенат США ухвалив раніше проголосований Палатою представників проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони", яким санкціоновано виділення Міністерству оборони США $250 млн для надання допомоги Україні у сфері безпеки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє посольство України в Сполучених Штатах у Facebook.

"Слідом за Палатою представників Сенат США підтримав виділення 250 млн. дол. США на безпекову допомогу Україні. Сенат США ухвалив раніше проголосований Палатою представників проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони", яким санкціоновано виділення Міністерству оборони США 250 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні. Із зазначеної суми 50 млн дол. має бути спрямовано на летальні види озброєнь", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до документа внесено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який, зокрема, передбачає допомогу Україні в посиленні спроможностей захисту від кібератак, забезпеченні безпеки комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшенні залежності від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприянні участі у програмах обміну інформацією.

В ухваленому Сенатом документі підтверджується також відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

"Державному департаментові доручається подати до Конгресу доповідь про стан співробітництва з Україною у сфері кібербезпеки з метою пошуку нових напрямів такої взаємодії та підтримки".

Закон про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони" набуде чинності після підпису Президентом США.

Як повідомлялося раніше, Сенат США проголосував за оборонний бюджет на 2019 фінансовий рік у розмірі $717 млрд.

Сенат США підтримав виділення $250 млн на допомогу Україні у сфері безпеки, - посольство 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079407
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору