EN|RU|UK
 Суспільство
  7960  31
Матеріали за темою:

 Суддю ВССУ Квасневську звільнили за незаконний виправдувальний вирок, - ВРП

Суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Наталію Квасневську звільнили "за вчинення істотного дисциплінарного проступку".

"Вища рада правосуддя 31 липня 2018 року розглянула питання про звільнення Квасневської Наталі Дмитрівни з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 19 лютого 2018 року № 526/2дп/15-18", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення на сайті ВРП.

Доповідач - член Вищої ради правосуддя Микола Гусак - повідомив, що рішенням Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 19 лютого 2018 року її притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади судді.

"Дисциплінарну справу стосовно судді Квасневської Н.Д. було відкрито на підставі дисциплінарної скарги Добровінської Л.М., у якій вона стверджувала, що колегією суддів ВССУ, зокрема і суддею Квасневською Н.Д., порушено принцип справедливості призначення покарання під час розгляду касаційної скарги захисника на процесуальні рішення попередніх інстанцій у кримінальному провадженні № 12013060380002285 щодо ОСОБА_1 та незаконно звільнено цю особу від відбування покарання на підставі статті 75 Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Квасневська оскаржила рішення, проте Вища рада правосуддя залишив його без змін. 5 липня 2018 року до ВРП знову надійшло подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про звільнення Квасневської Н.Д. і Рада вирішила звільнити її на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079403
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору