EN|RU|UK
 Політика України
  3315  40

 Із 29 серпня вводяться додаткові штрафи за неоплачені аліменти, - Петренко

Із 29 серпня 2018 року за наявності заборгованості зі сплати аліментів понад 1 рік нараховуватимуться додаткові штрафи.

Про це написав на своїй facebook-сторінці міністр юстиції України Павло Петренко, інформує Цензор.НЕТ.

"На користь українських дітей уже з 29 серпня почнуть діяти норми Закону 8296, серед яких - нарахування додаткових штрафів за наявності заборгованості зі сплати аліментів понад 1 рік. Додаткові кошти будуть спрямовані дитині безпосередньо", - повідомив чиновник, уточнивши, що саме чекає боржників:

  • 20% суми заборгованості зі сплати аліментів - за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 1 рік.


  • +30% суми заборгованості зі сплати аліментів - за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 2 роки.


  • +50% суми заборгованості зі сплати аліментів - за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 3 роки.

У зв'язку з цим він порадив усім, у кого є борги з аліментів перед власним дітьми, негайно їх погасити.

Із 29 серпня вводяться додаткові штрафи за неоплачені аліменти, - Петренко 01

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада ухвалила закон, який посилив відповідальність для недобросовісних платників аліментів. Він дозволяє автоматизований арешт коштів особи, яка повинна сплатити аліменти. Особу, яка три місяці не платила аліменти на утримання дитини з інвалідністю та важкими вродженими вадами розвитку, каратимуть суспільно корисними роботами на строк від 120 до 240 годин. За ухилення від відбування цього покарання боржника можуть засудити до двох років позбавлення волі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079391
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору