EN|RU|UK
 Політика України
  1853  16
Матеріали за темою:

 За рік контракт із ВМС України підписали 1,1 тис. осіб (оновлено)

З 1 серпня 2017 року і дотепер контракт із Військово-морськими силами України уклали 1 117 осіб, акцент зроблено на якісному відборі кандидатів.

Про це повідомив начальник управління персоналом - заступник начальника штабу Командування ВМС України Олександр Шевченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Кількість зарахованих на військову службу за контрактом у період з 1 серпня 2017 по 1 серпня 2018 року у Військово-морських силах ЗС України знизилася на 30% в порівнянні з аналогічним періодом 2016-2017 років. У ВМС України підвищилися критерії відбору військовослужбовців: встановлено віковий ценз - 40 років, вдосконалено професійно-психологічний і морально-психологічний відбір військовослужбовців. Акцент зроблено на якісному відборі кандидатів. Більшість охочих не проходять цей відбір, тому і відповідні показники", - зазначив начальник управління персоналу - заступник начальника штабу Військово-морських сил ЗС України Олександр Шевченко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": С начала года на контракт в ВСУ принято 17 тыс. человек, на срочную службу призвано 15 тыс. человек, - Минобороным

На сьогодні у Військово-морських силах строковики становлять 15%, решта в особовому складі – контрактники. Із зарахованих за останній рік 1 117 контрактників понад 60% пройшли через вербувальні центри.

У ВМС повідомили, що в рамках співпраці з вербувальними центрами армії США найближчим часом очікується візит вербувальників ВМС США.

Про те, що "приплив і плинність кадрів майже однакові" раніше заявив командувач ВМС Ігор Воронченко. "Завданням є сприяти тому, щоб контракт укладали на другий, третій термін. Це, власне кажучи, залежить від багатьох чинників - соціальних, комунікативних. Наприклад, такий фактор, як заробітна плата. Не від нас залежить те, що середня заробітна плата в країні перевищує зарплату контрактника ВМС", - зазначив віце-адмірал.

Перший вербувальний центр ВМС Збройних сил Україні в Одесі відкрили на початку серпня в 2016 році. Згодом подібний центр розпочав роботу в Миколаєві. Головними завданнями вербувальних центрів є надання інформації громадянам щодо військової служби за контрактом у Військово-морських силах, комплектування частин, які входять до цього роду військ.

За рік контракт із ВМС України підписали 1,1 тис. осіб 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079322
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору