EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  2473  54

 На 100 тисяч вакансій в Україні кожна десята - виробництво, - рекрутери

Експерти констатують, що нині на ринку праці відчувається дефіцит працівників робітничих спеціальностей. І саме на них зростає попит з боку роботодавців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "5 канал".

"Якщо загалом у нас приблизно 100 тисяч вакансій, то кожна десята, дев'ята - це виробництво. Кожна одинадцята-п'ятнадцята - це будівництво і подібне. Тобто 10-15 тисяч вакансій на місяць - це тільки, так би мовити, та частина айсберга, яку ми бачимо, яку розміщують на сайті", - повідомила Тетяна Пашкіна, HR-експерт компанії Rabota.ua.

За її словами, зараз на виробництві неукомплектованість штату перевищує 25-30%. Серед причин такої нестачі кадрів, зокрема, і трудова міграція. Саме так звані "сині комірці" з України найбільш затребувані за кордоном. Утім, констатує фахівець, умови праці там у рази важчі.

"Всі розуміють, що в Польщі, Чехії робота означає десяти-, дванадцятигодинний робочий день. Із вихідними справа сяк-так. І про "work and life balance" годі й говорити. Тут, у нас, трошки по-іншому все організовано і тому заробітна плата нижча", - пояснила Пашкіна.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079285
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору