EN|RU|UK
 Суспільство
  630  22

 У 2018 році кількість вуличних злочинів зменшилася на 8%, - Фацевич

З початку 2018 року кількість крадіжок зменшилася на 30%, а вуличних злочинів - майже на 8%.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіції, про це заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич повідомив під час наради, присвяченої підбиттю підсумків роботи підрозділів превенції та патрульної поліції Нацполіції.

"Позитивна тенденція щодо зменшення кількості вчинення кримінальних правопорушень спостерігається за такими видами злочинів, як грабежі, яких вчинено на 30 відсотків менше, розбої - на 21,7 відсотка, хуліганства - їх менше на 11 відсотків", - наголосив Фацевич.

Заступник глави Нацполіції зауважив, що превентивний блок поліції систематично бере активну участь у загальнодержавних профілактичних відпрацюваннях. Зокрема, працівники підрозділів превентивної діяльності залучені до проведення операцій "Мігрант", "Зброя і вибухівка", "Розшук" та "Мак".

"Під час цих оперативно-профілактичних заходів виявлено понад 3,3 тисячі нелегальних мігрантів, вилучено понад 14 тисяч одиниць вогнепальної зброї та вибухових речовин. Водночас розшукано тисячу осіб, які переховувалися від органів слідства та суду", - зазначив Фацевич.

Крім того, заступник глави Нацполіції наголосив, що в межах проекту діяльності мобільних груп з реагування на факти вчинення домашнього насильства, до кінця року мобільні групи пілотного проекту "ПОЛІНА" планується запровадити ще у восьми обласних центрах, зокрема у Вінниці, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Херсоні та Ужгороді.

Учасники наради обговорили механізм превентивної роботи в сільській місцевості - з урахуванням змін у територіальному устрої та створенні об’єднаних територіальних громад. З цією метою розглядається можливість уведення додаткових посад дільничних офіцерів поліції на місцях.

"Потрібно налагодити системний превентивний механізм у створених об'єднаних територіальних громадах. Тому наразі додатково пропонується увести 350 посад дільничних офіцерів поліції, які будуть закріплені за конкретною громадою", - додав Фацевич.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079223
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору