EN|RU|UK
 Суспільство
  8796  3

 Сьогодні виші опублікують списки рекомендованих до зарахування на бюджет, - Міносвіти

У середу, 1 серпня, вищі навчальні заклади України опублікують рейтингові списки абітурієнтів, які вступають після школи на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, і рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

"1 серпня 2018 року стане відомо, хто зі вступників отримав рекомендацію на бюджет. Йдеться про вступників, що вступають після школи на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування. Розподіл бюджетних місць відбуватиметься за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї із заяв з’явиться статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)".

Таким вступникам треба буде подати оригінали документів до 18:00 6 серпня.

Після цього статус електронної заяви має змінитися на "Включено до наказу".

Якщо ж абітурієнт не подасть оригінали, то його рекомендація анулюється, а статус електронної заяви змінюється на "Виключено зі списку рекомендованих".

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус "Допущено до конкурсу".

Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Після зарахування на бюджет - 7 серпня - відбуватиметься надання рекомендації до зарахування на контракт.

У разі її отримання статус електронної заяви вступника змінюється з "Допущено до конкурсу" або "Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)" на "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)".

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

Воно має пройти до 18 серпня.

Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі.

Перевестися мають право також вступники, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання на контракт.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079219
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору