EN|RU|UK
 Події
  12158  61

 Атовці: Люди Кернеса організували бійку в Харківській міськраді

Організацією бійки в Харківський міськраді займався Валерій Гінцар – співзасновник фірми, що виграла багато торгів на охоронні послуги на замовлення мыськради, її підрозділів та комунальних підприємств міста.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Антикорупційний блок учасників АТО

За свідченням активістів, керував цією групою в Харківській міській раді гладкий чоловік у світлому поло, який представився харківським активістом, що любить Кернеса.

"Антикорупційний блок учасників АТО" провів власне розслідування і встановив особу організатора бійки. Цей "харківський активіст" – Гінцар Валерій Леонідович. Згідно з інформацією, наданою аналітичним порталом youcontrol.com.ua, він був співзасновником трьох охоронних агентств. Зокрема, ТОВ "Охоронне агентство "Практик", яке є постійним учасником тендерів від Харківської міської ради, її підрозділів та комунальних підприємств Харкова", – повідомляється на сторінці організації у Фейсбук.

Атовці наводять інформацію про низку тендерів, які виграло Охоронне агентство "Практик".

"22 серпня 2016 р. "Практик" виграє перший тендер від КП "Харківський метрополітен" на послуги з охорони валютних цінностей під час їх перевезення на суму 16 239 972,00 грн. Єдиний конкурент – КП "Муніципальна охорона". Різниця в їхніх пропозиціях становила 372 грн. Інший тендер на ті самі послуги від КП "Харківського метрополітену" завершився 07 жовтня 2017 р., і договір було укладено вже з КП "Муніципальна охорона". 14 серпня 2017 р. метрополітен завершив черговий тендер на "Послуги з охорони об'єктів" з орієнтовною вартістю 19,88 млн грн. Переможцем став "Практик" Валерія Гінцара, що запропонував 19 279 156,80 – лише на 843,2 грн менше від конкурента – "Муніципальної охорони", – повідомляють вони.

Як зазначають активісти, на торгах 27 лютого цього року від КП "Харківводоканал" знову переміг "Практик".

"Охоронне агентство "Практик" виграло тендер з пропозицією в 27 919 999,92 грн, знизивши ціну лише на 8 копійок від орієнтовної. Єдиним конкурентом було КП "Муніципальна охорона", – йдеться у повідомленні Антикорупційного блоку учасників АТО.

За їхніми словами, після 2014-го року Геннадій Кернес неодноразово заявляв, що саме завдяки його зусиллям Харків залишився українським містом.

"Але харків’янам відомо, що Кернес був послідовним прихильником Януковича та "Партії Регіонів", а потім продовжив політику "рускава міра", підтримуючи сепаратистів. Як бачимо, зараз його позиції не змінилися – Кернес продовжує співпрацювати з сепаратистами, організовуючи їх у банди під "дахом" КП "Муніципальна охорона", – підсумовує Антикорупційний блок учасників АТО.

Раніше, за підсумками протистояння у міськраді, міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що "активісти", які увірвалися в мерію, були людьми керівника обласного Управління СБУ Носача". Пізніше Харківська міськрада висловила жаль з приводу дезінформації, що нібито СБУ була причетна до заворушень 20 червня цього року в мерії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079019
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору