EN|RU|UK
 Події
  4904  44

 Командування ООС просить жителів Лисичанська, якщо змога, не залишати свої будинки 31 липня - 1 серпня у зв'язку з превентивними заходами щодо боротьби з тероризмом

У зв'язку з проведенням 31 липня та 1 серпня 2018 превентивних заходів з протидії терористичній і диверсійній загрозам у м.Лисичанськ Луганської області, командування Об'єднаних сил закликає жителів міста не залишати без необхідності свої будинки, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухово-небезпечними речовинами тощо.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу Об'єднаних сил.

У повідомленні сказано:"У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання тощо).

Усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства та санкціоновані Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Наєвим.

Ситуація з антитерористичною загрозою перебуває під контролем. У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте на адресу чергових служб:

- 3 Управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, тел. ном.: 0645-26-81-10;

- Головного Управління національної поліції в Луганській області, тел. ном.: 102, 0645-24-20-42.

Просимо не панікувати та дотримуватися вимог особистої безпеки.

Нагадуємо, що згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, ухвалено рішення щодо встановлення рівня терористичної загрози "ЧЕРВОНИЙ" у Донецькій та Луганській областях, АР Крим.

Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб'єктами боротьби з тероризмом відповідно до визначених рівнів терористичних загроз".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078966
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору