EN|RU|UK
 Суспільство
  5890  154

 З кінця березня 2018 Україну залишили 377 тис. мігрантів, - Ukrainianpeopleleaks

Починаючи з 20 березня 2018 року, з України виїхало понад 377,9 тис. трудових мігрантів. Щохвилини їх число збільшується на 2 людини.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Обозреватель", про це йдеться на сайті ukrainianpeopleleaks.com, який у режимі онлайн підраховує число громадян, які виїхали з України. Автор ідеї створення платформи невідомий. Назва сайту співзвучна з WikiLeaks. Це міжнародна некомерційна організація, яка публікує секретну інформацію з анонімних джерел.

Ukrainianpeopleleaks демонструє, скільки українців щохвилини залишає країну. Для підрахунку статистики використовували дані, які озвучив міністр закордонних справ Павло Клімкін. За його словами, щомісяця з країни на заробітки їдуть 100 тис. осіб. За даними Міністерства соціальної політики, так чи інакше проблема трудової міграції торкнулася вже 9 млн осіб (зокрема сім'ї мігрантів).

До речі, цьогоріч загрозу впливу трудової міграції на ситуацію в економіці вперше було внесено до консенсус-прогнозу МЕРТ. Уже зараз у більшості лікарень - дефіцит молодшого медичного персоналу. Крім цього, роботодавці скаржаться на брак робочих кадрів. У Національному банку також зазначають: серед основних загроз для України - трудова міграція.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078964
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору