EN|RU|UK
 Політика України
  1272  37
Матеріали за темою:

 Якщо на Холодницького надійде ще одна скарга, його можуть звільнити, - заступник голови КДКП Шемчук

Для звільнення заступника генерального прокурора - спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницького може бути досить ще однієї скарги про вчинення ним дисциплінарного, кримінального або адміністративного правопорушення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю агентству "Українські новини" сказав заступник голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віктор Шемчук.

"Якщо прокурор був притягнутий до дисциплінарної відповідальності у формі догани, він у разі подачі нової скарги притягується до відповідальності з урахуванням раніше накладеного стягнення, і до нього будуть застосовані більш суворі заходи покарання, аж до звільнення. Але знову ж таки, потрібно працювати і потрібно доводити його винуватість у скоєнні дисциплінарного проступку", - сказав Шемчук.

За словами Шемчука, якщо буде подана ще якась скарга, зокрема і з питань прокурорської етики, його може очікувати більш суворе покарання.

"Наприклад, Генеральний прокурор дорозслідує справу, оголосить про підозру і може звернутися з питанням про його звільнення з посади прокурора. Якщо НАЗК проведе перевірку, встановить конфлікт інтересів, отримає рішення суду про притягнення до адмінвідповідальності - будь ласка. За кримінальні діяння є кримінальна відповідальність. За адміністративні - адмінвідповідальність. Ми оголосили догану Холодницькому за те, що він матюкався і поводився некоректно, чим порушив правила прокурорської етики", - зазначив Шемчук.

Він додав, що якщо НАБУ і Генпрокуратура нададуть факти і докази вчинення Холодницьким дій, за які передбачена дисциплінарна відповідальність зі звільненням, то комісія його звільнить. Але при цьому потрібно враховувати, що КДКП не може вийти за межі дисциплінарного провадження і не зобов'язана нікого обвинувачувати.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 26 липня кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня після розгляду справи про звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького вирішила не звільняти його. Глава САП отримав догану.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078894
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору