EN|RU|UK
 Політика України
  2937  4

 В ОБСЄ спростували брехню російських пропагандистів про можливий візит делегації в окупований Крим

Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ не розглядає можливості відправки делегації в окупований Крим.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив 30 липня прес-секретар організації Томас Раймер, коментуючи публікацію в російській газеті "Известия", в якій анонсується візит представників бюро для оцінки ситуації з правами людини на півострові.

За словами Раймера, у виданні "вирвали фразу з контексту, щоб зробити неправдиву заяву".

"Ми сказали, що завжди готові організувати візит для оцінки ситуації з правами людини в цьому регіоні, але тільки за умови запрошення влади в Україні. Ми не готуємо ніяку місію зараз і не змінювали свою позицію", - наголосив прес-секретар Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

18 липня 2018 року Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила Берлінську декларацію, частиною якої стала українська резолюція про порушення прав людини в окупованому Криму. У декларації міститься заклик до Росії припинити агресію проти України і повністю виконувати свої зобов'язання відповідно до Статуту ООН та Гельсінського заключного акта, а також інших норм і принципів міжнародного права, принципів та обов'язків у рамках ОБСЄ.

Також у документі засудили зловживання і практику дискримінації щодо жителів Криму, зокрема кримських татар, а також українців і осіб, що належать до інших етнічних і релігійних груп.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078882
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору