EN|RU|UK
 Здоров'я
  4175  29

 "Чорних списків" пацієнтів в Україні немає і не буде, - МОЗ

У ЗМІ з'явився коментар директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва Анатолія Вершигори про те, що в Україні створюватимуться "чорні списки" пацієнтів, які неправильно використовують працю медиків, зокрема необґрунтовано викликають бригаду екстреної медицини.

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я, ці заяви не відповідають дійсності.

У відомстві запевняють, що жодних "чорних списків" не було і ніколи не буде. "Ведення "чорних списків" суперечить основам лікарської етики і самої сутності професії. Нам дуже шкода, що деякі представники медичної сфери поширюють неправдиву інформацію і у такий спосіб дискримінують працівників сфери екстреної медичної допомоги в очах громадян", - підкреслюють у МОЗ.

Крім того, всі заходи, передбачені Концепцією реформи екстреної медичної допомоги, спрямовано на підвищення якості та швидкості надання екстреної медичної допомоги, а також забезпечення працівників гідними умовами праці. "Пацієнт і його здоров'я є центром системи охорони здоров'я в усіх цивілізованих країнах світу. Саме тому нашим пріоритетом є те, щоб кожен українець міг отримати необхідну якісну і своєчасну медичну допомогу. Що стосується конкретних заходів, спрямованих на підвищення якості екстреної медицини в Україні, то запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися з Концепцією реформи екстреної медичної допомоги", - наголошується в повідомленні.

Міністерство охорони здоров'я звернеться до керівництва Департаменту охорони здоров'я КМДА з вимогою вжити відповідних дисциплінарних заходів до осіб, які поширюють неправдиву інформацію.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078805
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору