EN|RU|UK
 Політика України
  4341  24
Матеріали за темою:

 Нацгвардія переходить на модель НАТО в підготовці сержантського складу

У Національній гвардії України за участю іноземних експертів розроблена нова стратегія підготовки сержантського складу, що відповідає стандартам НАТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

На базі Київського факультету Національної академії Національної гвардії України більше місяця працює робоча група у складі головних старшин територіальних управлінь, військових частин Національної гвардії та офіцерів Навчальних центрів під керівництвом представників Збройних сил Канади.

Протягом цього часу представники військових формувань Канади, США, Румунії відпрацьовували з військовослужбовцями Нацгвардії стратегію нового системного підходу до підготовки сержантського складу НГУ, планування військової підготовки та розробки тренувальних програм за стандартами НАТО.

Було проаналізовано канадську модель кар'єрного зростання, систему підготовки, методику написання програм.

Результат проведеної роботи – "Кваліфікаційний стандарт" – збірник всіх вимог підготовки з посиланнями як це необхідно зробити, в який час, за допомогою яких методів і якої навчальної літератури. Це уніфікує викладення навчального матеріалу, створює рівні умови підготовки для всіх курсантів. Навчальний план, передбачений новою системою підготовки, відпрацьовано у відповідності до існуючої нормативно-правової бази.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078692
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору