EN|RU|UK
 Події
  16788  0
Матеріали за темою:

 Військовослужбовець ЗСУ з псевдонімом "Друг Латиш" або "Ронін" загинув 26 липня на Донбасі. ФОТО

Екс-журналістка, а нині боєць 54-ї омбр Ксенія Пантелєєва оприлюднила інформацію про те, що на Донбасі загинув український воїн, громадянин Латвії з позивним "Друг Латиш" і "Ронін".

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Військовослужбовець ЗСУ з псевдонімом Друг Латиш або Ронін загинув 26 липня на Донбасі 01

Пантелєєва зазначила: "Я з усіма красунями ЗСУ роблю селфі. Іди сюди, - каже Ронін, коли ми були знайомі хвилин 5. Світлодарська дуга 1,5 року тому. Посмішка та світлий спогад.

Служили в одній бригаді. Час від часу спілкувалися, домовлялися побачитись. Зробити нове красіве селфі.

Латиш воював з 2014-го. Пройшов багато гарячих точок, у тому числі 2 ротації на дузі. Нещодавно вкотре пережив учєбку в Десні. Він постійно вчився, удосконалював знання і себе. Добрий, розумний, веселий, відкритий. Його знали, здається, всі. Тим паче, тату на обличчі точно виділяло його з натовпу.

"Він завжди толерантний був. Я його знаю з 14-го. Спеціаліст від Бога. Чому завжди гинуть кращі?!" - закриває обличчя руками командир.

Вчора Ронін загинув. На бойовому завданні. Це той випадок, коли знаєш людину світлу, добру, відкриту та не віриш, що її може не бути.

Отакий фатум. Ти можеш бути хоч 300 разів профі своєї справи, але якщо така доля, то загинеш від неї.

Не віриться. Ми не встигли зустрітися знову у цьому світі. Осьо на днях лайкала його дописи про пробіжки у прифронтовому місті, яке стало рідним для нашого бату. А сьогодні вже пишу прощальний допис. Не хочеться вірити.

Тепер єдине, що я можу, це розказати людям про нього. Збережу пам'ять.

Спочивай, воїне. Там вже точно побачимось. Майк Ронін".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078690
 
 
 
 
 
 вгору