EN|RU|UK
 Суспільство
  2196  47

 Найважче у трудовій міграції - розлука з родиною, - керівник HeadHunter Україна Криворученко

Найбільш важко дається трудовим мігрантам розлука із сім'єю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це 24 каналу розповіла керівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерина Криворученко. Таку інформацію експерти отримали, опитавши самих заробітчан.

Крім того, українці, які виїжджають за кордон, готові миритися з тим, що займають посади нижче за статусом, ніж на батьківщині. Разом з тим реальність така, що держава, в яку приїжджають українці, як правило, на стороні своїх громадян, а не гостей.

"Ті, хто виїжджають за кордон, готові працювати не за фахом. Відсоток, частина людей готові працювати на значно нижчих посадах. Але треба розуміти, що в тій країні, куди ви виїжджаєте, там є свої громадяни, і держава, як правило, на стороні своїх громадян. Є, наприклад, такі країни, якщо ми не говоримо про найближчих сусідів, де за законодавством, наприклад, іноземний громадянин не може бути зайнятий у певних професійних сферах", - заявила Криворученко.

Як повідомляється, в Україні назріває трудовий колапс. Так, за статистикою Міністерства охорони здоров'я, в державних установах сьогодні не вистачає близько 40 тисяч лікарів. Одна з причин - трудова міграція. Така ж ситуація спостерігається і в інших галузях. Через несприятливі умови роботи і низьких зарплат, українці виїжджають на заробітки за кордон, і працюють там переважно не за фахом.Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078666
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору