EN|RU|UK
 Політика України
  3172  20

 Зареєстровано перші теруправління ДБР - у Києві і Краматорську

26 липня в Києві і Краматорську зареєстровано перші територіальні управління Державного бюро розслідувань.

Територіальне управління, розташоване в Краматорську, буде діяти в Донецькій і Луганській областях, а столичне - в Київській, Черкаській та Чернігівській областях, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Бюро.

"Я дуже щасливий, що саме у Краматорську буде працювати одне з управлінь ДБР. Сподіваюсь, що найближчим часом територіальне управління почне активно працювати, а ми будемо співпрацювати", - зазначив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський.

Найближчими днями також будуть зареєстровані територіальні управління у Полтаві, Хмельницькому, Львові, Миколаєві та Мелітополі.

"Зараз відбуваються співбесіди з кандидатами на 455 посад до семи територіальних управлінь. Внутрішня комісія обрала 14 заступників директорів цих управлінь. Вони мають пройти психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу, а також спеціальну перевірку державними органами влади. Також аналізуватиметься інформація щодо переможців, яка є у ЗМІ. Після цього буде ухвалюватися рішення щодо призначення їх на посади в Бюро", – зазначив директор Бюро Роман Труба.

"Територіальні управління будуть готові до того, щоб розпочати роботу у вересні. Вже на фінальному етапі вирішення питань з приміщеннями для них", – додав Роман Труба.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - новий правоохоронний орган, створений для розслідування злочинів (в тому числі корупційних, а не підслідних НАБУ) чиновників, суддів, співробітників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, екс-президентів і членів уряду.

18 липня зовнішня комісія завершила конкурс на 27 керівних посад у Державному бюро розслідувань, відібравши 27 кандидатів. 23 липня оголошено конкурс на 44 керівні посади центрального апарату Держбюро розслідувань.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078534
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору