EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  976  19

 Створення контенту для тих, хто проживає в ОРДЛО, і проведення системної роботи з переселенцями, - Кабмін схвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 26 липня 2018 року затвердив розпорядження про схвалення Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької і Луганської областей.

Відповідний документ підготувало Міністерство інформаційної політики України, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

"Правильна комунікація і стратегічний підхід у роботі з ключовими аудиторіями - мешканцями окупованих територій, українським суспільством та міжнародною спільнотою – є важливою передумовою відновлення територіальної цілісності України. Ця комунікація має будуватись навколо людини, навколо захисту громадянина України", - зазначила у своєму виступі на засіданні уряду Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Вона додала, що основна мета Стратегії – забезпечення повноцінного доступу громадян України, що проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, до загальнонаціонального українського інформаційного простору.

Згідно з документом, повне відновлення мовлення українських телерадіокомпаній можливе тільки за умови звільнення окупованих територій Донбасу. Тому в умовах обмеженого мовлення та доступу до інших українських ЗМІ, зокрема Інтернет-видань, особлива увага буде приділятися таким напрямкам:

- розширення зони наземного ефірного мовлення українських телерадіокомпаній з територій, прилеглих до тимчасово окупованих;

- створення системи виробництва і поширення спеціалізованого контенту для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях;

- забезпечення можливості отримання інформації особами з порушеннями зору і слуху у доступній формі;

- проведення системної роботи з переселенцями як з важливим каналом комунікації з громадянами України, які проживають на окупованому Донбасі.

Реалізація Стратегії передбачає посилення інституційної координації між органами виконавчої влади на центральному та на місцевому рівні із залученням інститутів громадянського суспільства.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078515
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору