EN|RU|UK
 Суспільство
  649  1

 У конкурсі на посаду голови Інституту книги перемогла президент львівського "Форуму видавців" Олександра Коваль

Переможницею конкурсу на посаду генерального директора Інституту книги стала президент львівського "Форуму видавців" Олександра Коваль.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.

На пост претендувало 8 осіб, одна з претенденток - директор Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть - зняла свою кандидатуру на початку другого туру конкурсу.

Крім неї і Коваль, у конкурсі брали участь: письменниця Наталя Букіна, заступник директора "Українського дому" із соціально-культурних питань Андрій Гаджаман, керівниця ГО "Культура України" Оксана Гайдук, куратор літературного об'єднання "Зоряна фортеця" Олена Савінова, директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін.

У конкурсній комісії було 9 осіб: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Мялковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков, Олексій Сенченко і три експерти, делеговані Мінкультом.

Нагадаємо, що перша директор Інституту книги Тетяна Терен звільнилася з посади взимку цього року, після чого з команди пішло ще кілька осіб. На її місце Міністерство культури призначило виконувача обов'язків директора - Сергія Ясинського, який на конкурс не подавався.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078510
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору