EN|RU|UK
 Події
  889  21

 Загальна кількість ДТП з минулого року зменшилася на 10%, кількість ДТП з потерпілими - на 16%, - дані Нацполіції

Ситуація на дорогах в Україні, попри сумну статистику, порівняно з аналогічним періодом минулого року, покращилася.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пишуть автори матеріалу "Чорна п'ятниця" на дорогах: чим обернулися резонансні ДТП для перевізників і пасажирів", посилаючись на офіційні статичні дані Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Нацполіції.

Зокрема, на 10% зменшилася загальна кількість ДТП: з 76,6 тисячі до 68,8 тисячі. А кількість дорожньо-транспортних пригод, у яких постраждали люди, порівняно з минулим роком зменшилася на 16%: з 11,9 до 10 тисяч. Єдиним регіоном країни, в якому відповідний показник зріс на 7%, є Київська область. Якщо говорити про загиблих на дорогах, то зростання їх кількості зафіксовано в Миколаївській, Волинській, Рівненській та Полтавській областях.

"Зрозуміло, що це слабка втіха тим людям, які покалічені в ДТП, але все ж загальна кількість травмованих також зменшилася на 16%: (з 15,3 тисячі до 12,8. Цей показник збільшився хіба що в Київській та Миколаївській областях, на 14% і 5% відповідно). Що стосується резонансних ДТП, в яких гине і травмується велика кількість людей, то таких аварій цього року в Україні зареєстровано 97. Географія кривавих ДТП: Дніпропетровська та Київська області, де сталося по 8 таких подій, на другому місці - Миколаївська (7) і на третьому Львівська, де сталося 6 аварій з важкими наслідками. При цьому, як пояснюють правоохоронці, фактично половина таких дорожньо-транспортних пригод відбувалася за участю автобусів та маршруток. Тому саме напрям пасажирських перевезень вимагає посилених заходів контролю", - йдеться в матеріалі.

Серед основних причин ДТП за участю перевізників - неналежний технічний стан автобусів та свідоме ігнорування водіями вимог правил дорожнього руху. Крім цього, в гонитві за наживою недобросовісні перевізники нерідко на свій страх і ризик вносять зміни в конструкцію салону, збільшуючи його місткість і свідомо піддаючи пасажирів небезпеці в разі надзвичайної ситуації.

Як повідомили "Цензор.НЕТ" у Нацполіції, під час попередньої операції "Перевізник", яка тривала в квітні цього року, поліцією було виявлено майже 3 тисячі несправних автобусів, а також задокументовано близько 27 тисяч порушень ПДР водіями автобусів і маршруток.

Водночас поряд із встановленими фактами перевезення пасажирів понад встановлену кількість, управління без необхідних документів, порушення вимог дорожніх знаків було виявлено 80 фактів керування автобусами водіями, які перебували в стані алкогольного сп'яніння. За результатами перевірок посадовим особам видано 166 приписів на усунення всіх цих недоліків.

Читайте докладніше в матеріалі: "Чорна п'ятниця" на дорогах: чим обернулися резонансні ДТП для перевізників і пасажирів

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078498
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору