EN|RU|UK
 Суспільство
  11040  112

 "Це однозначно не будуть фари або відомі раніше "Візири", - керівник Департаменту патрульної поліції Білошицький про нові вимірники швидкості

Незабаром у патрульних поліцейських на дорогах з'являться прилади визначення швидкості, з якою рухаються автомобілі.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ розповів тимчасовий виконувач обов'язки начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, зараз здійснюються процедури метрологічної повірки та обслуговування вимірювачів швидкості.

"Ми поки визначаємося, які саме прилади будуть використовуватися, але це однозначно не будуть фари або відомі раніше "Візири", - пояснив Олексій Білошицький, - на нараді в Кабінеті Міністрів, яка відбулася 25 липня, де вирішували питання щодо заходів, необхідних для підвищення безпеки на дорогах, це питання теж порушувалося. Наступного тижня будуть напрацьовані необхідні документи, насамперед, технічний регламент використання таких приладів, і незабаром вони з'являться у патрульних на дорогах".

Коли саме на дорогах з'являться прилади, які будуть фіксувати порушення ПДР в автоматичному порядку, поки незрозуміло, йдеться в матеріалі Цензор.НЕТ. Хіба що відомо, що для придбання приладів вирішено використовувати не тільки кошти державного та місцевих бюджетів, а й залучати гроші третіх осіб, які захочуть взяти участь в тендерах на закупівлю приладів автоматичної фіксації порушень на дорогах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078482
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору