EN|RU|UK
 Політика України
  1250  13

 Кабмін схвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей

Кабінет Міністр затвердив Стратегію інформаційної реінтеграції окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Як інформує Цензор.НЕТ, на засіданні уряду 26 липня стратегію представила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

"Разом з окупацією території відбувається системна окупація свідомості населення. Нав'язуються міфи про громадянську війну, українських карателів ... А також культивується фейкова ідентичність "ЛНР/ДНР", - зазначила вона.

За її словами, гуманітарний підхід є найбільш ефективним.

"Ми не живемо за часів феодалізму. Тому ми маємо будувати свою комунікацію навколо людини", - сказала політик.

За словами Джапарової, мета стратегії - повноцінний доступ громадян на окупованій території до загального українського інформаційного простору. Під час відновлення українського теле- і радіомовлення на окуповані території планується донести позицію України і міжнародного права - про те, що ці території є невід'ємною частиною України.

Серед уже реалізованих планів Джапарова назвала запуск вишок на Карачуні і Бахмутівці, що дозволило відновити українське інформаційне мовлення на окупованих територіях. Вона підкреслила, що аналогове мовлення на окупованій території не вимикатимуть, на відміну від території, підконтрольної українському уряду.

Зі свого боку Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що, крім інформаційної реінтеграції, необхідно розробляти план економічного відновлення.

"Потрібно пам'ятати про кожну людину, яка страждає від утисків своїх прав як в Криму, так і на сході ... Безумовно, ми повернемося і нам доведеться заліковувати рани, будувати інфраструктуру", - сказав Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078417
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору