EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  36678  355

 Я пропоную війну, якщо ми хочемо зберегти незалежність України, - Касьянов

Волонтер Юрій Касьянов вважає, що Україна може відбутися як незалежна держава, тільки якщо повністю звільниться від зв'язку з Росією, керівництво якої переслідує єдину мету - відновлення Російської імперії якщо не в межах 1914 року, то на території колишнього Радянського Союзу.

Про це він пише на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Після моєї критики на адресу "топових" кандидатів у президенти, що пропонують, фактично, один і той самий рецепт припинення війни - переговори з агресором за посередництва США або країн – підписантів "Будапештського меморандуму", багато хто мене запитує: а що ви пропонуєте?. .

Я, як відомо, пропоную війну. Не тому, що я такий кровожерливий, і не тому, що не відправляв в армію і на фронт своїх дітей - як раз відправляв. А тому, що іншого виходу в нас немає, якщо ми хочемо зберегти незалежність України. Тому що мета Росії як імперії не "захист російськомовних", не "допомога одноплемінникам", і навіть не протидія розширенню НАТО на схід. Мета проста - відновлення Російської імперії якщо не в межах 1914 року, то на території колишнього Радянського Союзу точно", - пише Касьянов.

На його думку, "Російська імперія не може відбутися без України, Києва, Київської Русі, історію якої кремлівські правителі вкрали вже давно. Українські металургійні заводи, ракетобудування, двигунобудування, авіаційна промисловість, чорнозем, вода і енергетика для Криму, людський ресурс "братнього народу" - ласий шматок, що перебуває на відстані "витягнутої руки", такий доступний і бажаний. А власне "імперська велич" - це століттями культивований у російському населенні фетиш, без якого не тільки диктатори, але й багато демократів у Росії обходитися ніяк не можуть.

Тому в нас як у нації та держави є вибір тільки між незалежністю та поглинанням. До цього вибору треба підходити усвідомлено. Адже поглинання імперією - це може бути зовсім не боляче, і навіть без війни. Ще кілька років такої пораженської, погоджувальної політики... уповільнена, яка всім набридла війна без цілей... потім "переможні" мирні переговори... повзуча інтеграція ракової пухлини "русского мира" в українське суспільство... "дружба навіки"... російські інвестиції... проросійські політики... - І ось ми вже в складі Російської імперії, нехай навіть за формального незалежного статусу, як Білорусь, наприклад".

На думку Касьянова, незалежну Україну можуть захистити тільки вільні громадяни, для яких незалежність держави нерозривно пов'язана з особистою незалежністю: "Ось таким незалежним, самостійним громадянам і доводиться робити вибір - змиритися, виїхати або захищатися. Але й захищатися, захиститися можна лише тоді, коли на чолі держави стоять такі ж незалежні громадяни, а не ставленики транснаціонального капіталу або міжнародної злочинності.

Тому питання незалежності України - це насамперед питання влади. Якщо тільки ви не обираєте героїчний, але стратегічно вже даремний шлях добровольця, який воює за незалежність України у складі ЗСУ, або у згори дозволених добробатах під контролем СБУ.

Якщо нова влада відмовиться від пораженської, погоджувальної політики, то питання незалежності перейде у сферу мобілізації ресурсів, громадян, військового планування і стійкості. Дипломатія і економіка тут відіграватимуть допоміжну роль. Тому що дипломатія потрібна вже після війни, а економіка - до..."

Я пропоную війну, якщо ми хочемо зберегти незалежність України, - Касьянов 01
Я пропоную війну, якщо ми хочемо зберегти незалежність України, - Касьянов 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078406
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору