EN|RU|UK
 Події
  1361  10

 Необхідно узгодити дії Нацполіції, СБУ та прокуратури в розслідуванні справ "кримської самооборони", - заступник прокурора АРК Поночовний

Правоохоронні органи мають перейти на новий етап роботи з протидії злочинності в Автономній Республіці Крим.

Про це зазначив заступник прокурора АР Крим Ігор Поночовний під час засідання координаційної наради правоохоронних органів Криму щодо стану злочинності та розкриття злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території півострова впродовж шести місяців 2018 року, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт прокуратури АРК.

"Проведення координаційної наради зумовлено насамперед необхідністю переходу правоохоронних органів автономії на новий етап роботи з протидії злочинності в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі", - сказав Ігор Поночовний.

Він пояснив, що під переходом на новий етап роботи мається на увазі, в першу чергу, організована та ініціативна робота оперативних підрозділів з виявлення кримінальних правопорушень, а також систематичне та цілеспрямоване розслідування кримінальних правопорушень, вчинених на тимчасово окупованій території.

"Не потрібно чекати, коли в засобах масової інформації з’явиться та чи інша інформація про чергове судно, яке зайшло до закритого порту в Криму, щоб покласти це в основу свого рапорту про виявлений злочин. Потрібно самостійно виявляти такі факти і бути готовими до вжиття миттєвих заходів щодо правопорушників, тобто завжди бути на крок попереду", - звернувся до правоохоронців заступник прокурора АР Крим.

Також, Ігор Поночовний зазначив, що до прокуратури Автономної Республіки Крим надходять повідомлення про вчинені злочини на тимчасово окупованій території і з центрального апарату Служби безпеки України, і від Державної прикордонної служби України, і з Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, і, звичайно, від правозахисних організацій.

"Всі ці структури можуть виявляти кримінальні правопорушення, вчинені в Криму, а оперативні підрозділи, які створені безпосередньо для цієї роботи, зволікають з цим і не проявляють ініціативи", - зауважив заступник прокурора.

Окрім цього, він наголосив на потребі узгодження дій та налагодженням обміну інформації між ГУ Нацполіції в АРК та м. Севастополі та ГУ СБУ в АРК (з постійним місцем дислокації в м. Херсоні) щодо виявлення та розслідування злочинів, вчинених представниками незаконних збройних формувань, таких як "Самооборона Криму", "Казаки", "Ночные волки", "Народная дружина", "Рубеж" тощо.

Нагадаємо, у квітні 2018 року Національна поліція створила реєстр учасників незаконного збройного формування під назвою "Самооборона Криму". У нього внесено повні дані 860 осіб, які ухвалювали рішення або особисто брали участь у захопленні військових гарнізонів у Криму.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078373
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору