EN|RU|UK
 Політика України
  1235  9

 Труба звернувся до Ситника з проханням перевірити переможців конкурсу на посади керівників ДБР

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба звернувся в Національне антикорупційне бюро України про проведення перевірки переможців конкурсу на 27 керівних посад у ДБР.

Про це він повідомив під час засідання Ради громадського контролю, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Він нагадав, що 18 липня зовнішня комісія обрала переможців керівного складу Бюро – директорів територіальних органів та керівників управлінь центрального апарату. Згідно з законодавством, вони всі пройдуть перевірку державними органами влади.

"Перевірка не буде формальною. У ЗМІ міститься інформація щодо можливої недоброчесності окремих кандидатів. Аналогічні матеріали я отримав від громадських організацій. Вся інформація від Ради громадського контролю, журналістів, громадських організацій, експертів буде систематизована, а за її результатами зроблені конкретні запити до уповноважених органів", – наголосив Роман Труба.

Він повідомив, що окремо звернувся до Директора НАБУ Артема Ситника з проханням провести перевірку щодо всіх переможців конкурсу на керівні посади.

"Більшість звинувачень, які оприлюднено у ЗМІ, мають майновий характер. Тому нові антикорупційні органи мають дати на них відповідь. НАБУ не так давно проходило шлях створення. Переконаний, що Артем Ситник як ніхто розуміє важливість прозорого створення ДБР", – зазначив Директор ДБР.

При цьому він звернув увагу, що всі кандидати в однакових умовах, а винятків ні для кого не буде.

"За результатами всіх перевірок ми отримаємо відповідь: мають звинувачення підґрунтя чи ні. Якщо ні – то питання буде знято, і людина почне працювати в Бюро без шлейфу негативу. Якщо інформація відповідає дійсності – вибачте, двері до ДБР для таких кандидатів не відкриються. Це – не полювання на відьом, не відсіювання кандидатів на основі публікацій у ЗМІ та не спроби загравати з суспільством. Це здорова практика формування молодого правоохоронного органу", – підсумував Роман Труба.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - новий правоохоронний орган, створений для розслідування злочинів (в тому числі корупційних, а не підслідних НАБУ) чиновників, суддів, співробітників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, екс-президентів і членів уряду.

18 липня зовнішня комісія завершила конкурс на 27 керівних посад у Державному бюро розслідувань, відібравши 27 кандидатів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078338
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору