EN|RU|UK
 Політика України
  749  55
Матеріали за темою:

 Порошенко заснував державну стипендію ім. Левка Лук'яненка для підтримки заручників, які перебувають у російському полоні

Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про невідкладні заходи щодо захисту прав, свобод і законних інтересів осіб, незаконно затриманих, утримуваних Російською Федерацією, окупаційною адміністрацією Російської Федерації, звільнених з числа таких осіб, підтримки зазначених осіб та членів їхніх сімей". Указом Порошенко заснував державну стипендію імені Левка Лук'яненка для підтримки згаданих осіб.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента.

"Президент доручив Кабінету Міністрів України вжити необхідних заходів з метою виплати стипендії вже у поточному році. Уряд також має вжити необхідних заходів для захисту прав, свобод і законних інтересів відповідної категорії осіб, опрацювати питання щодо їхнього соціального захисту", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Кабінет міністрів має також забезпечити здійснення в установленому порядку заходів, спрямованих на реабілітацію та адаптацію звільнених осіб, які незаконно були затримані, утримувалися Російською Федерацією, окупаційною адміністрацією Російської Федерації, та членів їхніх сімей.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078320
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору