EN|RU|UK
 Події
  1113  4

 ДФС та Департамент кримінальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США домовилися про обмін інформацією

Державна фіскальна служба і Департамент кримінальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США будуть взаємодіяти в наданні оперативної інформації, зокрема, чиновників і посадових осіб, а також афілійованих з ними компаній, які можуть бути причетні до контрабанди.

Такої домовленості досяг керівник ДФС Мирослав Продан під час офіційного візиту до Вашингтона на запрошення американської сторони, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ДФС.

За словами глави фіскальної служби, взаємодія з американськими колегами зробить боротьбу з контрабандою в Україні більш ефективною.

"Представництва Департаменту кримінальних розслідувань працюють по всьому світу, в тому числі і в Європі. Вони взаємодіють з Європолом та іншими правоохоронними організаціями, тому мають інформацію не тільки про українські компанії, що працюють в Америці, але і володіють даними про зовнішньоекономічні операції з країнами ЄС, зокрема і про незаконні оборудки компаній, афілійованих з різного рівня чиновниками", - розповів Мирослав Продан.

Департамент кримінальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США працює над виявленням і припиненням кримінальних злочинів, пов'язаних з податковою і економічною сферами, зокрема кіберзлочинами. У 2017 році підрозділи департаменту почали понад 3 тис. розслідувань, вироки винесені в 2,5 тис. справ. Середній термін перебування за ґратами за злочини, пов'язані з контрабандою, становить 3-5 років.

Нагадаємо, делегація Державної фіскальної служби відвідує США на запрошення американських колег. Для ДФС це перший захід такого високого рівня. Головна мета візиту - більш тісний контакт з американськими партнерами, налагодження контактів для обміну досвідом та інформацією, отримання технічної та фінансової підтримки.

Зокрема, Мирослав Продан у Вашингтоні зустрівся з керівником управління доходів, заступником директора податково-бюджетного департаменту МВФ Хуаном Торо".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078316
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору