EN|RU|UK
 Політика України
  2015  51

 Будемо наполягати на невідкладному ухваленні Радою пакету законів про безпеку на дорогах в перші сесійні тижні, - Гройсман

Сьогодні в уряді відбулася нарада під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з актуальних питань посилення безпеки дорожнього руху.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

"Безумовно, та кількість смертей на дорогах, що ми маємо щодня, говорить про те, що наші дії мають бути більш системні, аби цю проблему здолати та створити усі умови для того, аби люди не потрапляли в ДТП. Зрозуміло, що тут дуже важливими є питання дотримання правил дорожнього руху, правил безпеки водії та інших учасників. Координація дій всіх інспекційних має дати результат, а ми маємо більше доносити інформації до людей стосовно того, як вони мають поводитися на дорогах", - зазначив Гройсман.

Будемо наполягати на невідкладному ухваленні Радою пакету законів про безпеку на дорогах в перші сесійні тижні, - Гройсман 01

За його словами, урядова ініціатива впроваджуватиметься двома частинами: постійні оперативні заходи та зміни законодавства і посилення відповідальності.

"Весь особовий склад та керівництво відповідальних структур має бути задіяний для профілактики недопущення ДТП. Ця вказівка має бути на місцях сьогодні. Ми направили в парламент законодавчі ініціативи МВС, які ще у листопаді 2017 презентував Арсен Аваков, тому будемо звертатися до Голови Верховної Ради у перші сесійні тижні, щоб розглянули цілий пакет законів щодо безпеки на дорогах, в тому числі щодо посилення відповідальності", - наголосив він.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий поінформував, що МВС в межах своєї компетенції вживає заходів щодо недопущення дорожньо-транспортних подій.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий нагадав про законодавчу ініціативу.

Будемо наполягати на невідкладному ухваленні Радою пакету законів про безпеку на дорогах в перші сесійні тижні, - Гройсман 02

"14 листопада 2017 року до Верховної Ради був направлений проект законодавчих змін щодо підвищення відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Ми пропонували посилити кримінальну відповідальність за порушення правил дорожнього руху, вчинені в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо неможливості звільнення від відповідальності за керування транспортними засобами в нетверезому стані через "малозначність" або з передачею матеріалів на розгляд громадській організації чи трудовому колективу. Серед і", - наголосив перший заступник міністра внутрішніх справ, додавши, що попри актуальність та важливість цих норм, вони до цього часу не були прийняті навіть в першому читанні.

За його словами, серед новацій - підвищення розмірів штрафів за керування транспортними засобами особою, яка ніколи не отримувала цього права або була його позбавлена, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше ніж на 50 км/год, а також зменшити поріг відповідальності за перевищення швидкості з 20 км/год до 10 км/год та інші.

Будемо наполягати на невідкладному ухваленні Радою пакету законів про безпеку на дорогах в перші сесійні тижні, - Гройсман 03
Будемо наполягати на невідкладному ухваленні Радою пакету законів про безпеку на дорогах в перші сесійні тижні, - Гройсман 04

Міністр інфраструктури Володимир Омелян запропонував розмістити у всіх автобусах, які перевозять пасажирів, тахограф, який би фіксував час, що транспортний засіб знаходиться у дорозі та ступінь змученості водія.

"Ми також маємо заборонити переобладнання вантажних автомобілів на пасажирські. Спільні рейди Нацполіції з Укртрансбезпекою показали, що ці випадки є масовими та з повним ігноруванням правил безпеки", - додав він.

Перший заступник голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що розслідування резонансних ДТП, що сталися 20 липня, перебуває на особливому контролі у Головному слідчому управлінні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078280
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору