EN|RU|UK
 Політика України
  2075  15

 З вересня міста з населенням понад 100 тисяч мають розробляти комплексні схеми транспорту на 30-40 років, - Парцхаладзе. ІНФОГРАФІКА

З 1 вересня набувають чинності нові Державні будівельні норми (ДБН). Зміни торкнуться, зокрема, організації транспортного руху у великих містах.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Так, згідно з новими будівельними нормами, міста з населенням понад 100 000 повинні розробляти комплексні схеми транспорту на 30-40 років.

"Це дасть чітке розуміння перспективного розвитку транспортного руху. Тобто, дозволить: оптимізувати роботу усіх видів транспорту не тільки зараз, але й на майбутнє; організувати дорожній рух з мінімальним рівнем заторів; знизити аварійність та підвищити безпеку на дорогах", - зазначає заступник міністра.

"Комплексна схема транспорту (КСТ) має розроблятися як окремий документ на основі генерального плану міста. В ньому повинні враховуватись : соціально-економічні та планувальні особливості міста; зростання населення і території; перспективні зміни у розміщенні великих підприємств, будівництва, торгових й інших об’єктів. Та виходячи з цього КСТ обов’язково має враховувати перспективний рівень автомобілізації.", - підкреслює Парцхаладзе.

ДБН також передбачають, що якщо у міст з меншим населенням є проблеми з транспортним рухом, вони також можуть розробляти такі комплексні схеми транспорту.

Відповідні зміни містяться в нових ДБН "Планування і забудова територій", які набувають чинності з 1 вересня 2018 року.

Державні будівельні норми (ДБН) - обов'язкові до виконання нормативні документи, що використовуються у проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їхнього призначення.

З вересня міста з населенням понад 100 тисяч мають розробляти комплексні схеми транспорту на 30-40 років, - Парцхаладзе 01

З вересня міста з населенням понад 100 тисяч мають розробляти комплексні схеми транспорту на 30-40 років, - Парцхаладзе 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078158
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору