EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  33979  159

 Це зрада інтересів ЗСУ під час особливого періоду, - Полторак позбавив офіцерів військових звань після перевірки центру забезпечення ЗСУ в Одесі

Міністр оборони Степан Полторак після перевірки центру забезпечення ЗСУ в Одесі позбавив кількох офіцерів військових звань.

Про це міністр повідомив журналістам на брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони України.

"Недбале ставлення керівництва службових осіб Тилу Збройних сил України, Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних сил України Тилу Збройних сил України, підпорядкованого йому 46 Об’єднаного центру забезпечення розцінюю як зраду інтересів Збройних сил України під час дії особливого періоду", - повідомив Полторак.

Він зазначив, що ухвалив рішення і видав відповідний наказ Міністерства оборони України про накладення дисциплінарних стягнень на винних службових осіб, згідно з яким:

1.Начальника 46 Об’єднаного центру забезпечення полковника Короля Євгена Сергійовича позбавити військового звання. При цьому він позбавляється всіх звань офіцерського складу, права на вихідну допомогу, права на пенсійне забезпечення військовослужбовця, права користуватися медичними закладами Міністерства оборони.

2.Начальника складу пального та мастильних матеріальних 46 Об’єднаного центру забезпечення підполковника Мосунова Андрія Анатолійовича позбавити військового звання. Він позбавляється всіх звань офіцерського складу, права на вихідну допомогу, права на пенсійне забезпечення військовослужбовця, права користуватися медичними закладами Міністерства оборони.

3.Старшого офіцера відділу забезпечення пальним та мастильними матеріалами управління забезпечення пальним та мастильними матеріалами Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних сил України Тилу Збройних сил України підполковника Ізваріна Дмитра Сергійовича звільнити з військової служби через службову невідповідність. При цьому він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги при звільненні та право перебувати на квартирному обліку для отримання житла.

4. Начальника відділу зберігання пального та пально-мастильних матеріалів складу пального та мастильних матеріалів 46 Об’єднаного центру забезпечення майора Ляляєва Олександра Анатолійовича понизити в посаді. (його буде призначено на нижчу посаду до іншої військової частини).

5. Начальника Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних сил України Тилу Збройних сил України полковника Кубаля Руслана Володимировича понизити в посаді. (його буде призначено на нижчу посаду в органах військового управління).

"Вважаю неприпустимим таке ставлення до службових обов’язків офіцерів, які мали забезпечувати та контролювати стан справ у вищезазначеному підрозділі, а не створювати передумови для крадіжок майна армії. Усі результати перевірок передані мною Військовому прокурору для ухвалення відповідних правових рішень та подальшого притягнення до відповідальності винних посадових осіб, — наголосив глава Міноборони .

Нагадаємо, раніше комплексна комісія Міноборони знайшла "численні порушення і зловживання" в 46-му Об'єднаному центрі забезпечення в Одесі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078091
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору