EN|RU|UK
 Суспільство
  1417  5

 Спецоперація "Мігрант" триватиме до кінця літа, - МВС

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що із 26 липня по 31 серпня 2018 р. триватимуть цільові профілактичні заходи з нагляду і контролю за дотриманням законодавства у міграційній сфері під назвою "Мігрант".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба МВС.

За даними відомства, до проведення цих заходів залучаються Державна прикордонна служба, Національна поліція та Державна міграційна служба. Перед ними стоїть низка завдань: оздоровлення оперативної обстановки на території обслуговування шляхом припинення адміністративних та кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями, тісна співпраця всіх органів системи МВС, підвищення інтенсивності патрулювання основних маршрутів, які ведуть до державного кордону, перевірки місць можливого проживання (перебування) іноземців тощо.

"З початку 2017 року до сьогодні задокументовано майже 3,5 тис. кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями, а саме громадянами Росії - 1034, Грузії - 1024, Азербайджану - 659, Молдови - 443. З метою попередження злочинів на території України пройде спецоперація "Мігрант", - заявив Сергій Яровий.

Він наголосив, що, починаючи з кінця 2017 року і впродовж І півріччя 2018 року, простежується значне зростання незаконних переміщень мігрантів, їх непропуску через державний кордон та затримань.

"Державна прикордонна служба - зростання на 22%. Затримано 1432 нелегалів, зокрема 417 осіб - за незаконне перетинання державного кордону. Державна міграційна служба - зростання на 46%. Затримано 4806 нелегальних мігрантів проти 3293 - за аналогічний період 2017 року. Збільшується й кількість нелегальних мігрантів, затриманих у складі груп. З початку року затримано 472 мігранта у складі 102 груп (Луганська область - 1, Харківська - 9, Сумська - 7, Чернігівська - 2, Волинська - 2, Львівська - 39, Закарпатська - 34, Чернівецька - 2, Одеська - 6, м. Київ - 1)", - сказав Сергій Яровий.

Заступник начальника департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Нацполіції Ігор Малахов зазначив, що за оперативними даними Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, після чемпіонату світу з футболу в Росії залишилося кілька тисяч "уболівальників" із країн міграційного ризику. Ці іноземці прибули з метою незаконного потрапляння через Україну до Євросоюзу.

"Найближчим часом очікується переправлення великих груп нелегалів в Україну з Росії на ділянці кордону Луганської, Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Після потрапляння до нашої держави триватиме транзит нелегалів до її західних кордонів. Лише за останні два тижні затримано 17 груп нелегальних мігрантів, до складу яких входило 75 іноземців", - наголосив Малахов.

Нагадаємо, з 5 лютого по 30 квітня 2018 року тривали аналогічні заходи. Унаслідок яких припинено 686 кримінальних та 19,1 тис. адмінправопорушень; виконано 12,1 тис. доручень уповноважених державних органів; затримано 579 нелегальних мігрантів; відмовлено у в’їзді 971 потенційному нелегалу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3078055
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору