EN|RU|UK
 Економіка
  1398  40

 Законність передачі "Жулян" в управління інвестору була підтверджена провідною міжнародною юридичною фірмою Baker McKenzie, - керівництво аеропорту

Міжнародна юридична фірма Baker McKenzie в результаті перевірки дійшла висновку, що конкурс Київради, за підсумками якого аеропорт "Київ" передано в оренду та управління приватному інвестору, проведено повністю відповідно до законодавства.

Про це повідомляють "Українські новини".

"У 2016 році компанією було проведено юридичний аудит з придбання Товариством з обмеженою відповідальністю "Майстер Авіа" права оренди комплексу будівель, споруд та обладнання, розташованого за адресою просп. Повітрофлотський, 73, 79, 81, 86, 88, 92, 96, 96-А, 96-Б, який перебуває на балансі комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)", - підтвердили в київському представництві Baker McKenzie.

У рамках експертизи було вивчено всі документи, пов'язані з комісією, конкурсом, проаналізовано сам договір.

"Експертиза була в 2016 році восени. Зробили позитивний висновок, що цей конкурс було проведено відповідно до законодавства. Вони робили кілька перевірок, і я точно знаю, що вони проводили аудит щодо законності, тому що, починаючи з 2014 року, пішли рухи стосовно нашої компанії. Що тут нібито щось не так", - розповідає один з керівників аеропорту Віктор Романчук.

Нагадаємо, детективи НАБУ поставили під сумнів підсумки інвестиційного конкурсу, проведеного в 2010 році, щоб підготувати інфраструктуру міста до чемпіонату "Євро-2012". За підсумками конкурсу аеропорт "Київ" було передано в оренду та управління приватній компанії "Майстер-Авіа". Розслідуючи події восьмирічної давності, озброєні підрозділи НАБУ майже добу блокували керівництво і персонал аеропорту, в результаті чого сталася аварія літака авіакомпанії "Браво". Авіаційну пригоду розслідує спеціальна комісія.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077880
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору