EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  3553  26

 Єдиний діючий сміттєспалювальний завод призупинив прийом відходів, із серпня він переходить в управління міської влади, - "Київенерго"

У зв'язку із закінченням 31 серпня дії угоди київської влади з компанією "Київенерго" єдиний діючий в Україні сміттєспалювальний завод "Енергія" призупинив 22 липня прийом сміття.

"Запасів твердих побутових відходів (близько 10 т), як заявили на підприємстві, досить для забезпечення планової роботи до 31 липня. А з 1 серпня завод переходить в управління міської влади як об'єкт комунальної власності", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення, опубліковане на facebook-сторінці "Київенерго".

У компанії нагадують, що угоду зі столичною владою на управління комунальними активами (міське теплове господарство, ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод "Енергія") було підписано в 2001 році. Протягом 17 років "Київенерго" забезпечувало близько 70% киян централізованим опаленням і гарячим водопостачанням, і весь Київ - електрикою. Крім того, компанія відповідала за безперебійну роботу двох теплоелектроцентралей, розташованих у Києві. За умовами угоди, в управління "Київенерго" перейшов і сміттєспалювальний завод "Енергія".

Починаючи з 2011 року, з моменту входження компанії "Київенерго" до складу ДТЕК, на заводі "Енергія" було реалізовано масштабну інвестиційну програму. У 2014 році там побудували перемичку, що з'єднала завод із міськими тепломережами. Тепла, отриманого під час спалювання сміття, досить, щоб забезпечити опаленням і гарячою водою близько 300 багатоповерхівок. У рамках програми модернізації було реконструйовано систему очищення викидів, що дозволило істотно поліпшити екологічні показники підприємства.

"Зараз сміттєспалювальний завод "Енергія" - повноцінна міська міні-теплоцентраль, а Київ - єдине місто в Україні, де з побутового сміття виробляється і подається в мережі теплоенергія. Наразі завод переробляє близько 25% обсягу твердих побутових відходів життєдіяльності Києва. 

Загалом у 2001-2017 роках ПАТ "Київенерго" інвестувало в теплове господарство столиці понад 3,2 млрд грн, з них 2,9 млрд грн - у 2013-2017 роках, після входження компанії до складу ДТЕК. Інвестиції було спрямовано в капремонти та реконструкції комунального майна", - зазначають у "Київенерго".

Єдиний діючий сміттєспалювальний завод призупинив прийом відходів, із серпня він переходить в управління міської влади, - Київенерго 01
Єдиний діючий сміттєспалювальний завод призупинив прийом відходів, із серпня він переходить в управління міської влади, - Київенерго 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077851
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору