EN|RU|UK
 Суспільство
  1067  34
Матеріали за темою:

 Всі водоканали України працюють у штатному режимі без обмеження подачі води, - "Укрводоканалекологія"

"ДніпроАзот" відновлює роботу хлорної групи цехів, а підприємства водопровідно-каналізаційного господарства можуть купувати рідкий хлор у Румунії та Угорщині дешевше.

"Ситуація з поставками рідкого хлору стабілізувалася. АТ "ДніпроАзот" відновлює роботу хлорної групи цехів. Наразі на підприємстві завершено підготовчі роботи до запуску виробництва. Найближчим часом очікується випуск першої продукції", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення прес-служби Асоціації "Укрводоканалекологія" у Facebook.

Повідомляється, що у підприємств водопровідно-каналізаційного господарства з'явилася можливість купувати рідкий хлор у Румунії та Угорщині за нижчими цінами, "але є потреба в додатковому опрацюванні питань доставки".

Водночас всі водоканали працюють у штатному режимі без обмеження подачі води, забезпеченість рідким хлором задовільна і "достатня для забезпечення якісного та безперебійного водопостачання".

Однак Держпродспоживслужба разом із фахівцями водоканалів здійснює перевірку на місцях із відбором проб води та додатковим контролем за якістю.

Всі водоканали України працюють у штатному режимі без обмеження подачі води, - Укрводоканалекологія 01

Нагадаємо, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація з подальшим знезараженням питної води, оскільки в середині червня "ДніпроАзот", який є виробником рідкого хлору, необхідного водоканалам для знезараження питної води, попередив, що припиняє поставки і зупиняє виробництво реагенту.

Як зазначали на підприємстві, це вимушений крок, оскільки через подорожчання енергоресурсів виробництво їхньої продукції стало невигідним.

У п'ятницю, 20 липня, стало відомо, що "ДніпроАзот" відновив роботу хлорних цехів і почне випускати продукцію вже найближчим часом.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077841
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору