EN|RU|UK
 Економіка
  5875  211

 Понад половину планів із ремонту доріг уже виконано, - Гройсман

На сьогодні в Україні план з ремонту доріг виконано на половину.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Кабміну, про це під час урядової наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що будівельна машина "йде повним ходом". Ситуація на ринку непогана. Але потрібно проаналізувати, що використано, і перерозподілити кошти на проекти, де потрібні додаткові ресурси.

"Понад половину планів вже виконано. Але в різних регіонах по-різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи (будівництва) треба пришвидшувати, а кошти використовувати ефективно й раціонально, - сказав Володимир Гройсман. - Ми робимо перевірки, будуть аудити після  завершення об’єктів. Далі – у вересні - будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу".

Учасники наради наголошували, що в регіональному розрізі найкраще із поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. В Чернівецькій та Сумській областях ситуація найгірша.

Прес-служба Кабміну нагадує, що цього року на ремонт доріг виділене рекордне фінансування – понад 45 млрд грн. Державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 млрд грн. Обсяг фінансування заходів із підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 млрд грн.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077825
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору