EN|RU|UK
 Політика України
  22327  92

 МВС посилить заходи безпеки і збільшить кількість контрольних пунктів на дорогах, - Яровий. ВIДЕО

У патрульні групи увійдуть працівники Національної поліції і військовослужбовці Національної гвардії України. Пости будуть щільно розміщуватися на трасах державного та міжнародного значення.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС, про це сьогодні, 21 липня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час термінової селекторної наради, присвяченій стану безпеки дорожнього руху.

МВС посилить заходи безпеки і збільшить кількість контрольних пунктів на дорогах, - Яровий 01
МВС посилить заходи безпеки і збільшить кількість контрольних пунктів на дорогах, - Яровий 02

Перший заступник міністра внутрішніх справ також доручив Національній поліції до 23 липня затвердити та ввести в дію План невідкладних комплексних заходів із посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності.

"До 23 липня всі керівники територіальних органів мають направити затверджені плани виконання заходів. В цьому плані мають бути чіткі та детальні заходи, конкретні виконавці та терміни. Упродовж доби сили патрульної поліції та групи реагування мають взяти під контроль основні автомобільні шляхи державного та міжнародного значення, місця концентрації дорожньо-транспортних пригод та місця з напруженим рухом. Це стосується, насамперед, трас у напрямку Південних регіонів та країн ЄС. Усі наряди ми посилюємо військовими та автотехнікою Нацгвардії. Керівництво поліції має взяти начальників територіальних органів технічної безпеки "за кадик" та особисто доповідати мені щодня. 24 серпня проведемо повторну нараду з цього питання", - сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра окремо зазначив, що з 17 квітня в Україні триває відпрацювання "Перевізник". Працівники поліції вже оглянули понад 185 тисяч автобусів, з них 7 625 використовуються для організованого провезення груп дітей. Виявлено близько трьох тисяч технічно несправних автобусів.

"Поліцейськими було зафіксовано понад 26 тисяч порушень правил перевезення пасажирів та дорожнього руху, які були допущені водіями автобусів. З них найпоширеніші: керування транспортом у стані алкогольно-наркотичного сп’яніння, створення аварійної обстановки, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення правил руху через залізничний переїзд, керування без необхідних документів, керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль. Ось те, що ми маємо. Таких перевізників мають невідкладно позбувати ліцензії", - підкреслив Сергій Яровий та дав доручення сьогодні впродовж доби провести спільні наради із представниками Укртрансбезпеки у всіх регіонах країни.

"Має бути відповідальність інспектора, регіонального керівника за те, яким чином вони контролювали автоперевізників, як вони підтверджували ліцензійні умови, якість транспорту та його технічний стан, коли давали дозволи на здійснення пасажирських перевезень. Головне слідче управління має взяти на особливий контроль розслідування резонансних ДТП та виявити факти дотримання автоперевізниками чинного законодавства під час організації пасажирських перевезень. Службовці Укртрансбезпеки, які видають недбалим компаніям-перевізникам ліцензії, мають нести кримінальну відповідальність за свою бездіяльність", - зауважив Сергій Яровий.

Перший заступник міністра внутрішніх справ також повідомив, що поліцейські мають бути в комісіях щодо надання дозволів перевезення пасажирів на маршрутах загального користування.

Заступник голови Національної поліції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевиц запропонував кроки щодо посилення безпеки дорожнього руху та попередження травмування й загибелі людей.

МВС посилить заходи безпеки і збільшить кількість контрольних пунктів на дорогах, - Яровий 03

"Ситуація критична. І ми маємо її негайно виправляти. У нас є достатньо сил та засобів. В середньому за добу на патрулювання задіяно 1,5 тисячі патрульних та груп реагування ГУНП. З 21 липня спільно з територіальними підрозділами Укртрансбезпеки ми організуємо проведення спільної перевірки щодо дотримання правил та умов перевезення громадян. Особлива увага - автовокзалам, місцям стоянки та відстою транспорту. Ми також активізуємо роботу щодо виявлення нелегальних пасажироперевізників та розпочнемо ліквідацію місць несанкціонованих автостанцій", - сказав Олександр Фацевич.

Він додав, що окремо правоохоронці здійснюватимуть аналіз аварійності за місцем та часом скоєння ДТП.

"На підставі цієї аналітики розроблятиметься погодинний графік залучення нарядів патрульної поліції та груп реагування до безпеки дорожнього руху на аварійно небезпечних ділянках дороги. Під час патрулювання автошляхів особливу увагу приділити вантажним автомобілям, припаркованим з порушенням правил дорожнього руху. У разі виявлення – невідкладна евакуація", - повідоми заступник глави НПУ Олександр Фацевич.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077763
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору