EN|RU|UK
 Політика України
  13261  65

 "Запрошую в гості до себе або до дітей у гуртожиток", - кандидат на керівну посаду в ДБР Француз відповів Найєму

Кандидат на посаду керівника управління кадрової роботи та державної служби Державного бюро розслідувань Віталій Француз відповів на критику з боку нардепа Найєма в тому, що його доходи не можуть пояснити походження його майна.

.Нардеп Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook 20 липня порушив тему походження статків кандидатів на керівні посади в Державному бюро розслідувань і вважає, що "майже 55% з числа конкурсантів - це люди, які або не можуть підтвердити походження своїх статків і майна своїх родичів, або були причетні до порушення прав людини".

З огляду на, що до переліку осіб, від призначення яких Мустафа Найєм радить утриматися голові ДБР Роману Трубі "до отримання результатів додаткової перевірки відповідними компетентними органами" входить і представник Житомирщини, а саме - Віталій Француз, журналісти сайту Житомир.Life вирішили дізнатися його думку з цього приводу, передає Цензор.НЕТ.

"Звичайно, я слідкую за розвитком подій та одразу зазначу, що не проти додаткових перевірок компетентними органами. Заразом було б правильно, щоб у тих всіх статтях написали правду. Я маю на увазі, нехай би написали, що Віталій Француз трудиться зі своєї сім’єю з 17 років, але все життя живе у 2-х кімнатній квартирі площею 50 кв.м, з яких житлової площі – 29. Мої діти та внуки взагалі понад 15 років живуть у гуртожитку, який не підлягає приватизації. Тобто за всі роки я так і не зміг назбирати та придбати дітям житло, а вже внуки підросли. Що ж до іншої квартири по вулиці Бердичівській, де 124 кв.м., то як тільки мені її виділили, так якийсь чоловік почав будуватися зверху і завалив мені її. От вона в аварійному стані перебуває з 2004 року й досі там ніхто не проживає. Проте навіть таке житло я маю декларувати, хоча й не можу вказати, у якому воно стані. Також я відкрито декларую заробітні плати, пенсії тощо. Що ж до акцій в "УКРРІЧФЛОТ", то написати про них не забули, але вказати, що дохід від них (згідно з довідкою від податкової) становить 2 грн 55 коп, не захотіли", - розповідає Віталій Француз.

"Мене двічі обирали головою Житомирської обласної ради. Думаєте, я мало перевірок бачив? Проте, кому потрібно – нехай перевіряють, а не просто поливають брудом. Якщо людям цікаво і вони дійсно хочуть розібратися – нехай запитують, я відкритий до діалогу. Тому що поки виникає підозра, що хтось хотів, аби пройшли "свої", а так не сталося, от вони й колотять. Ніхто ж нікому не забороняв брати участь у конкурсі. Я набрав найбільше балів серед усіх претендентів та маю найвищий рейтинг. А якщо повернутися до теми ретельного вивчення моєї персони та моїх статків, то запрошую у гості до себе або до дітей у гуртожиток. Приходьте та аналізуйте реальний стан справ, а не вигадки", - резюмував Віталій Француз.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077706
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору