EN|RU|UK
 Політика України
  41569  251

 Міноборони розірвало контракт із фірмою, яка будувала казарми в "Широкому лані": дії компанії можна розцінювати як диверсію

За несумлінне виконання виконавцем своїх послуг Міністерство оборони України розірвало контракт із товариством "Ріст", яке було зобов'язане побудувати казарми і облаштувати інфраструктуру в навчальному центрі Збройних сил "Широкий лан".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив на брифінгу в Міноборони заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС полковник Олександр Чергінець.

"Будівельну компанію "Ріст" було викликано на переговори до Міністерства оборони, за результатами яких, враховуючи неспроможність цієї компанії виконувати взяті на себе зобов'язання, було ухвалено рішення щодо розірвання всіх договорів. Призначено перевірки щодо кожного з об'єктів, за результатами яких буде виставлено штрафні санкції", - повідомив Чергінець.

За його словами, крім цього "Ріст" буде внесено до відповідних списків компаній, що порушують систематично умови договорів. Він зауважив, що "дії компанії "Ріст" в умовах збройної агресії РФ проти України можна розцінювати як диверсію. Компанія створила передумови, які можуть призвести до зриву строків завершення та передачі об'єктів в експлуатацію військовими частинами".

Він повідомив, що матеріали щодо цього забудовника буде передано до правоохоронних органів. Міністерство оборони вживатиме заходів щодо стягнення штрафних санкцій з цієї будівельної компанії повною мірою.

Чергінець повідомив, що загалом із зазначеною будівельною компанією Міноборони уклало договори майже на 300 млн гривень. Зокрема, 232 млн - це сума, яка йшла на будівництво інфраструктури в "Широкому лані"; 31 млн - це будівництво казарм поліпшеного типу в Одесі; 12 млн - це будівництво казарм у Миколаєві; 15 млн йшло на будівництво навчального центру в Бердичеві та 2 млн - на будівництво їдальні в "Десні".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077673
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору