EN|RU|UK
 Політика України
  6114  28

 Порошенко схвалив розширення пільг і гарантій учасникам АТО, Революції Гідності та їхнім сім'ям

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що посилює соціальний захист учасників антитерористичної операції (АТО), Революції Гідності та їхніх сімей.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Україна підтримує героїв Революції Гідності та воїнів, що боронять нас від російської агресії", - написав Президент України.

Порошенко повідомив, що підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб".

У цьому документі визначено й розширено пільги і гарантії постраждалим учасникам Євромайдану; удосконалено законодавство щодо статусу працівників, які брали участь в АТО; унормовано порядок експертизи для дітей з інвалідністю.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба президента України, цей закон вносить зміни до низки законів України в частині: визначення пільг та інших соціальних гарантій для постраждалих учасників Революції Гідності; в частині медико-соціальної експертизи дітей, яка проводиться лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів.

Закон також приводить у відповідність до ст.9 закону про статус ветеранів війни норми ст.6, 7 та 10 цього закону в частині визначення статусу працівників підприємств, установ, організацій, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення АТО тощо.

Верховна Рада України ухвалила відповідний законопроект №8201 у другому читанні та в цілому 22 травня 2018 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077652
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору