EN|RU|UK
 Події
  2776  13

 Окупанти на Донбасі посилюють заходи щодо формування мобілізаційного резерву 1 і 2 АК ЗС РФ, - ГУР

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей російськими окупаційними адміністраціями посилюються заходи щодо формування мобілізаційного резерву 1 і 2 АК ЗС РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні ГУР Міноборони.

За даними української розвідки, в діяльності військових комісаріатів окупантів почався перехід від агітаційно-пропагандистських та інформаційних заходів (поширення оголошень і листівок, вкидання повісток у поштові скриньки тощо) до репресивно-примусових із залученням співробітників т.зв. силових відомств.

"На окремих підприємствах окупованих територій під погрозами притягнення до т.зв. "кримінальної відповідальності за ухилення від виконання військового обов'язку", здійснюється примусове залучення працівників чоловічої статі (у віці від 18 до 50 років) до проходження медичних комісій з метою визначення придатності "до проходження військової служби і взяття на військовий облік".

Водночас відзначається збільшення випадків затримання на вулицях окупованих населених пунктів представників зазначеної категорії т.зв. військовими патрулями з подальшим супроводом до військкоматів", - сказано в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077603
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору