EN|RU|UK
 Політика України
  15441  59
Матеріали за темою:

 СБУ розпочала перевірку дій посадових осіб ПАТ "ДніпроАЗОТ" через кризу з рідким хлором

Службою безпеки України розпочато перевірку дій посадових осіб ПАТ "ДніпроАЗОТ", які привели до створення дефіциту рідкого хлору - основного реагенту для безперебійного забезпечення населення питною водою. Це створило передумови до порушення нормального функціонування об'єктів життєзабезпечення населення і небезпеку для здоров'я людей.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

"З 15 червня 2018 року адміністрацією ПАТ "ДніпроАЗОТ" в порушення договірних зобов'язань та без завчасного попередження призупинено виробництво та відвантаження рідкого хлору водопостачальним підприємствам України, що унеможливлює обеззараження питної води, створює загрозу виникнення масових отруєнь та поширення епідемій. Водночас Службою перевіряється обґрунтованість збільшення у декілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, за результатами перевірки слідчими СБУ буде прийнято рішення щодо кваліфікації за Кримінальним кодексом України дій осіб, причетних до штучного створення передумов до виникнення надзвичайної ситуації.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077564
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору