EN|RU|UK
 Економіка
  5138  22

 "М.С.Л." починає боротьбу з нелегальними лотереями

19 липня 2018 року юристи "М.С.Л" разом із засобами масової інформації зафіксували нелегальну діяльність з розповсюдження лотерей та незаконне використання бренда оператора державних лотерей "М.С.Л.". Це заклади в м.Києві на Чоколівському бульварі, 37, і на вул. Басейна, 10.

Про це йдеться в повідомленні на сайті "М.С.Л."

Ці заклади маскують свою протиправну діяльність під розповсюдження державних лотерей ТОВ "М.С.Л.". Підроблене програмне забезпечення містить логотипи та найменування державних лотерей, що випускаються та проводяться ТОВ "М.С.Л.", зокрема, "Лото Золото", "Золотий тріумф" тощо. Або використовують заборонене програмне забезпечення, яке може буде кваліфіковане як азартні ігри.

Ці заклади маскують свою протиправну діяльність під розповсюдження державних лотерей ТОВ "М.С.Л.". Підроблене програмне забезпечення, які вони використовують містить логотипи та найменування державних лотерей "Лото Золото", "Золотий тріумф".

Під час огляду ігрових залів за цими адресами юристи "М.С.Л." виявили такі порушення:

- незаконне використання знаків для товарів і послуг, кольорів оформлення та елементів дизайну без дозволу лотерейного оператора "М.С.Л."

- незаконне використання копій ліцензій МСЛ без укладеного партнерського договору;

- неправдиве посилання на факт розповсюдження білетів державних лотерей ТОВ "М.С.Л." та привласнення власником закладу коштів, що були здобуті шляхом введення гравців і правоохоронних органів у оману.

З метою фіксації можливого факту ведення незаконного грального бізнесу у цих закладах, юристами "М.С.Л." було викликано поліцію.

За цими фактами відкрито кримінальні провадження. Оператор державних лотерей "М.С.Л." буде уважно слідкувати за тим, як правоохоронні органи будуть проводити слідство та яких результатів воно досягне.

Георгій Ложенко, президент компанії "М.С.Л.": "Таких нелегальних закладів під брендом "М.С.Л." вже більше, ніж легальних - понад 2000 по всій Україні. Наш бренд незаконно використовується вже не один рік і одночасно формується громадська думка про велику мережу "М.С.Л.", яка займається не лотерейною діяльністю. Хочу попередити всіх нелегалів - ми прийдемо до кожного з вас, залучимо ЗМІ і будемо вимагати від правоохоронних органів закриття таких точок. Імена власників цих закладів будуть оприлюднені".

М.С.Л. починає боротьбу з нелегальними лотереями 01

М.С.Л. починає боротьбу з нелегальними лотереями 02
М.С.Л. починає боротьбу з нелегальними лотереями 03
М.С.Л. починає боротьбу з нелегальними лотереями 04
М.С.Л. починає боротьбу з нелегальними лотереями 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077560
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору