EN|RU|UK
 Політика України
  2272  4

 На обліку в органах поліції України перебуває майже 3,8 тисячі дітей, - МВС

Порівняно із 2017 роком спостерігається тенденція до зменшення кількості правопорушень, скоєних дітьми, - на 18,7%.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС, про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук на Всеукраїнському форумі з питань правосуддя для дітей.

"Наразі на обліках в органах поліції перебуває майже 3,8 тисячі дітей. Це діти, які опинились у конфлікті із законом і які потребують кваліфікованої допомоги щодо їх ресоціалізації", - зазначила вона.

Ковальчук також повідомила, що порівняно з минулим роком спостерігається тенденція до зменшення кількості правопорушень, скоєних дітьми, - на 18,7%.

За її словами, зараз в Україні проживає понад 7,6 млн дітей, що становить майже п'яту частину від загальної кількості населення України, тому створення безпечного середовища для дітей та впровадження кращих міжнародних методик і практик роботи з ними мають бути основними завданнями правоохоронних органів.

Вона повідомила, що для роботи з дітьми в складі Нацполіції функціонує підрозділ ювенальної превенції. Ювенальні поліцейські запобігають фактам різного виду насильства щодо дітей, здійснюють поліцейську турботу, створюють умови безпеки для дитини.

Правоохоронці також проводять спеціальні програми в навчальних закладах "Шкільний офіцер поліції", "Ліга майбутніх поліцейських", "Стоп шкільний терор", "Маю право бути собою". Особливу увагу МВС та Національна поліція приділяють дітям, щодо яких було вчинено правопорушення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077551
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору