EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  8228  34

 В Україні запроваджено принцип пріоритетності збереження здоров'я населення, - МОЗ

До ухвалення будь-якого акта Урядом буде проведено аналіз впливу його реалізації на здоров'я населення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що відтепер усі законодавчі акти, які ухвалює Уряд, мають містити прогноз того, як впливатиме прийняття того чи іншого рішення на здоров’я людини.

"Наприклад, прийняті рішення щодо підвищення акцизів на тютюн будуть враховані як позитивний вплив на наповнення бюджету, так і те, що таке рішення сприяє зниженню цінової доступності тютюну, а отже, і зменшенню поширеності тютюнокуріння. Або під час прийняття рішення щодо зменшення оподаткування автомобілів з електродвигунами врахують, що це сприяє не тільки більшій ціновій доступності, а й зменшує рівень забрудненості атмосферного повітря в містах і пов'язану з цим захворюваність і смертність", - йдеться в повідомленні.

Також у МОЗ наголосили, що запровадження принципу пріоритетності збереження здоров'я населення відповідає Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а саме - сприяє зміцненню системи охорони здоров’я України та її потенціалу.

У відомстві нагадали, що система громадського здоров'я - основа профілактичної медицини, що втілює основні системні заходи у сфері охорони здоров'я та спрямована на збереження здоров'я населення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077544
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору