EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2800  11
Матеріали за темою:

 Вища кваліфікаційна комісія суддів почала готувати конкурс для кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів розпочала підготовку до проведення конкурсу на посади суддів до Вищого антикорупційного суду.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба комісії.

17 липня направлено запрошення організаціям, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання и протидії корупції.

"Запрошення ... про надання нам пропозицій стосовно процедури відбору і персоналій потенційних кандидатур для їх призначення членами Громадської ради міжнародних експертів відповідно до списку МЗС", - повідомив голова ВККСУ Сергій Козьяков.

Згідно із законодавством, ВККСУ терміном на шість років створює Громадську раду міжнародних експертів як допоміжний орган для сприяння комісії з підготовки рішень з питань призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду.

Громадська рада міжнародних експертів виконує свої повноваження у складі шести членів, які призначаються Вищою кваліфікаційною комісією суддів України винятково на підставі пропозицій міжнародних організацій, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції.

Для того, щоб обійняти посаду судді Вищого антикорупційного суду, проводиться конкурс. Кандидати подають документи до Вищої кваліфікаційної комісії суддів для допуску до кваліфікаційного оцінювання.

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон про Вищий антикорупційний суд 7 червня. Ухвалення закону про Антикорупційний суд домагалися від України її західні партнери, це було однією з умов продовження співпраці Києва з Міжнародним валютним фондом.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077526
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору