EN|RU|UK
 Політика України
  3217  12

 Рада громадського контролю при Держбюро розслідувань стурбована результатами голосування зовнішньої комісії щодо кандидатів на керівні посади

Представники Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань стурбовані результатами голосування зовнішньої комісії, яка вибрала 27 переможців конкурсу на керівні посади в Бюро. Зокрема, викликає занепокоєння інформація про переможців конкурсу, яка з'явилася в ЗМІ за день до голосування комісії.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДБР.

У повідомленні зазначено: "Упродовж наступних днів члени РГК будуть збирати та аналізувати інформацію про кандидатів, що надійшла у зверненнях від громадян, та 25 липня зберуться на позачергове засідання Ради.

Якщо у вас є інформація про ділові, особисті, моральні якості осіб, які проходять конкурс на керівні посади в ДБР, надсилайте її на розгляд Ради громадського контролю.

Засідання відбудеться в середу, 25 липня, о 15:00, у приміщенні Кабінету Міністрів України (вул. Садова 4, 6 під’їзд). На засідання запрошуються представники ЗМІ та громадські експерти, які слідкують за конкурсами та формуванням Державного бюро розслідувань.

Інформацію та заяви для акредитації просимо надсилати на електронну адресу: rgk.dbr@gmail.com"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077479
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору